Jdi na obsah Jdi na menu

Výsledky 4. kola Národního poháru 2012

19. 3. 2012

Výsledky 4. kola Národního poháru

4. kolo Národního poháru v tradičním karate pořádalo dne 3.3 2012 Alcedo-SVČ Vsetín a SKP Vsetín pod záštitou České asociace tradičního karate. Turnaj se konal v prostorách SOU J. Sousedíka ve Vsetíně na Rybníkách. Turnaje se zúčastnilo celkem 73 závodníků. Karatisté z Valašska opět ukázali, že patří v České republice k těm nejlepším.

Nejúspěšnější závodnicí se stala Hana Juráňová (SKP Vsetín), která získala dvě první místa v kategorii kata a kumite a jedno druhé místo kategorii fukugo. Tereza Kleiblová(SKP Vsetín) obsadila první místo v kategorii fukugo a druhé místo v kata a v kumite.

Pavel Tomeček(SKP Vsetín), který startoval v nejmladších žácích, zvítězil ve skupině B, kde startují pouze méně zkušení a ve skupině A, kde startují už ti déle cvičící, získal 3. místo. V kategorii juniorů mezi sebou vyrovnaně bojovali o prvenství Daniel Pechal (SKP Vsetín) a Richard Heger (AS Valašské Meziříčí)v disciplíně kata a kumite, kdy si oba odnesli první místo. Dan v kata a Richard v kumite.

Uvádíme pouze výsledky SKP Vsetín, KTK Hovězi, KTK Liptál a AS Valašské Meziříčí.