Jdi na obsah Jdi na menu

2. kolo Národního poháru Praha 2016 výsledky

29. 4. 2016

2.kolo Národního poháru v tradičním karate ČATK, Praha

Dne 23.4.2016 se karatisté z SKP Vsetín a Alceda-SVČ Vsetín, zúčastnili 2. kola Národního poháru ČATK, které se uskutečnilo v Praze.

Na soutěž vyjelo pouze 19 závodníků, ale tito dokázali v konkurenci 190 závodníků vybojovat 27 medailí. Z toho bylo 11 zlatých, 6 stříbrných a 9 bronzových.

Zlaté medaile vybojovali: Dominika Vašíčková, Michal Satin, Adéla Koňaříková, 2x Tereza Kleiblová, Pavel Tomeček, Emílie Adámková, 3x Martin Káčer, Olívie Marková.

Stříbrné medaile vybojovali: Ondřej Čížek, Zuzana Holubcová, 2x Emílie Adámková, Adéla Koňaříková, Dominika Vašíčková, kdy měla ještě jednu v kata týmu, kde s ní společně startovala Tereza Kleiblová a Hana Venturová z Valašského Meziříčí.

Bronzové medaile vybojovali: Eliška Bělíčková, Dominika Vašíčková, Olívie Marková, 2x Miroslav Slezák, Tereza Kleiblová, Lucie Slováčková, Adéla Koňaříková, kdy měla ještě jednu v kata týmu společně s Olívií Markovou a Emílií Adámkovou.

„Jsou to výborné výsledky, kdy Martin Káčer potvrdil svou výbornou formu a vyhrál všechny tři disciplíny, ve kterých startoval. Ani Tereza Kleiblová neudělala špatný výsledek. Dvě disciplíny vyhrála a ve třetí disciplíně, byla třetí. Kromě nich, však i další ukázali, že mají stoupající výkonnost a ukázali, že mají na to dostat se do užšího výběru České reprezentace a startovat na letošním Mistrovství světa v tradičním karate.“. Dodal trenér karate Radek Kleibl