Jdi na obsah Jdi na menu

Silesia Cup 2017 Bytom - výsledky

24. 5. 2017

Mezinárodní turnaj v tradičním karate Silesia cup 2017

 

V neděli 21. května 2017 se v polské Bytomy konal Mezinárodní turnaj v tradičním karate, Silesia cup 2017. Z SKP Vsetín, ve spolupráci s ALCEDEM-SVČ Vsetín, vyrazilo 16 závodníků, kteří startovali v konkurenci kolem 500 závodníků z Polska, Ukrajiny, Litvy a České republiky. Konkurence byla veliká, ale přesto se podařilo závodníkům ze Vsetína vybojovat 4 medaile a to 1 stříbrnou a 3 bronzové.

 

Bylo to opravdu velmi náročné, protože v některých kategoriích bylo až 30 soutěžících. Stříbrnou medaili vybojovala Dominika Vašíčková /Vsetín/ v kata a bronzovou v kumite. Další bronzové v kata vybojovala Olívie Marková a Tereza Mikulášťíková.

 

 „Pro členy širšího výběru reprezentace to byl výborný turnaj, kde si mohli všichni vyzkoušet, jak na tom jsou. Dominika a Olívie, jako členky širšího reprezentačního výběru, ukázaly, že se dokážou prosadit i v tak náročné konkurenci, což je výborná zpráva před mistrovstvím Evropy, které bude v listopadu v Rumunsku. Ale úplná spokojenost být nemůže, protože holky umí víc a jiným se zase nedařilo tak, jak jsme očekávali. Soutěž je něco jiného než trénink a ne vždy to takzvaně sedne,“ dodal trenér karate Radek Kleibl.

 

Náhledy fotografií ze složky Silesia Cup 2017