Jdi na obsah Jdi na menu

Puchar Burmistrza v Kluczborku 2014

1. 12. 2014

Puchar Burmistrza v Kluczborku

Závodníci oddílu tradičního karate SKP Vsetín, kteří trénují v Alcedu-SVČ Vsetín,   dne 29.11.2014 startovali na turnaji v Kluczborku, Polsko, „Puchar Burmistrza“. Turnaj byl výborně obsazen a zúčastnilo se víc jak 200 závodníků do 18 let. Startovalo i několik medailistů z Mistrovství Polska. Ze Vsetína bylo celkem 11 závodníků, kteří dokázali vybojovat 10 medaili. Z toho bylo 5 zlatých a 5 bronzových. Eliška Bělíčková a Martin Káčer, byli za své výkony odměněni zlatým pohárem pro nejúspěšnější závodníky, jelikož ve svých kategoriích vyhráli jak disciplínu kata, tak Kumite. Pro toto ocenění hlasují přítomní trenéři a rozhodčí.

Zlaté medaile vybojovali:

Eliška Bělíčková,  kata+ kumite

Martin Káčer,  kata + kumite

Filip Jakuba,  kata

Eliška s Martinem si odnesli i zlaté poháry pro nejlepší závodníky ve své kategorii

Bronzové medaile vybojovali

Miroslav Slezák , kata + kumite

Karolína Bačová, kata

Jakub Krabica, kata

Emilka Adámková kata

Chtěli bychom poděkovat organizátorům za vytvoření nadstandardního zázemí i za celou organizaci turnaje a stejně tak i sen-seiovi Radku Kleiblovi za výbornou přípravu závodníků.

„Je třeba i poděkovat rodičům Vlaďce Bačové a Mirovi Bačovi, kteří děti dovezli na turnaj a přivezli zpět. Také kolegovi z Kluczborku Andrzejovi Olechovi, který nás pozval a pro naše závodníky zajistil ubytování, snídani a oběd. Jsou to vazby, které recipročně vracíme při pořádání našeho turnaje „Valachia cup“ a tím se nám daří zajistit pro naše závodníky, výbornou konkurenci, kterou polští závodníci představují“. dodal trenér karate Radek Kleibl